Jako firma z bogatym doświadczeniem istniejemy, aby dostarczać najwyższej  jakości sprzęt komputerowy oraz usługi informatyczne, które spełnią  Państwa oczekiwania.

Nasz serwis oddaje całą swoją wiedzę do Państwa dyspozycji. Oferujemy pełen zakres usług dla użytkowników domowych oraz kompleksową obsługę małych i średnich firm.

Dzięki współpracy z największymi w Polsce dostawcami sprzętu i oprogramowania jesteśmy w stanie zaoferować praktycznie dowolne rozwiązanie dostępne na polskim rynku.

Zatrudniamy i współpracujemy ze specjalistami mającymi wieloletnie doświadczenie nie tylko w branży komputerowej lecz też w dziedzinach pokrewnych. Pozwala nam to oferować usługi m.in. w zakresie instalacji oraz dozoru systemów alarmowych i monitoringu przemysłowego oraz systemów teleinformatycznych włączając lokalne sieci komputerowe i telefoniczne.

Współdziałamy z instytucjami finansowymi dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować dogodne systemy ratalne jak również leasingowe. Wszystkie formalności związane z finansowaniem realizowane są w siedzibie naszej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w siedzibie firmy. 

Nasi konsultanci gotowi są również umówić się z Państwem na spotkanie w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie . ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU

Mikroserwis

ul. Romera 8

71-246 Szczecin

tel. 91 / 439 22 78

kom. 661914488

biuro@mikroserwis.eu